Відділення ультразвукової та функціональної діагностики розташовано на 1 поверсі за адресою:  вулиця Вербицького, 5.

Служба представлена:

  1. Кабінетами функціональної діагностики.

  2. Кабінетами ультразвукової діагностики.

  3. Кабінетом ендоскопії.

Завідувач відділенням – Гарматюк Лідія Антонівна

Старша медична – Фролова Тетяна Євгенівна

Телефон – 560-52-20

Перелік обстежень відділення ультразвукової та функціональної діагностики

  • ЕКГ дослідження

  • Додаткові ЕКГ

  • УЗД органів черевної порожнини

  • УЗД нирок+надниркові залози

  • УЗД сечового міхура з визначенням залишкової сечі

  • УЗД передміхурової  залози

  • УЗД молочної залози

  • УЗД лімфатичних вузлів

  • УЗД м’яких тканин

  • УЗД яєчок та придатків

  • Транскраніальна доплерографія судин головного мозку

  • Доплерографія судин шиї

  • Ехоенцефалографія у режимі А

  • Електроенцефалографія

  • Езофагогастродуоденоскопія

  • Ректосигмоїдоколоноскопія

  • Взяття біопсійного матеріалу під час ендоскопічного обстеження

  • Спірографія

В нашому відділенні всі обстеження проводяться по талонам від сімейного лікаря або вузьких спеціалістів.

Керуючись Розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради від 26.02.2015 року №171 «Про встановлення тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надаються лікувально-профілактичними комунальними закладами охорони здоров’я» на базі надаються платні послуги.

Кабінети функціональної діагностики

Кабінет № 124 – кабінет електрокардіографії (ЕКГ)

Графік роботи: понеділок – п’ятниця 08.00-19.00 Субота – 09:00-14:00

ПІБ

Посада

Категорія

Парні

Непарні

Шумак Таїсія Вадимівна

Лікар ФД

Вища категорія

ІІ зміна

І зміна

Стодяр Вероніка Валентинівна

Лікар ФД

Вища категорія

І зміна

ІІ зміна

Чабак Ірина Василівна

Мед сестра

Вища категорія

І зміна

ІІ зміна

Самолюк Вікторія Анатоліївна

Мед сестра

Перша категорія

ІІ зміна

І зміна

Кабінет № 122 – в якому проводяться функціональні обстеження:

  • Електроенцефалографія

  • Спірометрія

  • Ультразвукова доплерографія судин голови та шиї

Графік роботи: понеділок – п’ятниця 09:00-18:00

ПІБ

Посада

Категорія

Понеді

Вівтор

Середа

Четвер

П’ятниця

Лисенко Олена Михайлівна

Лікар ФД Вища

ІІ

І

ІІ

І

Парні І- Непарні — ІІ

Дороган Марія Олександрівна

Лікар УЗДспеціаліст

І

ІІ

І

ІІ

Парні ІІ Непарні — І

Баландіна Лілія Григорівна

Мед. сестра Вища

ІІ.

І

ІІ

І

Парні І Непарні ІІ

ФроловаТетяна Євгеніївна

Мед. сестра Вища

І .

ІІ

І

ІІ

Парні ІІ .Непарні І

Кабінет ультразвукової діагностики

Кабінет №125 Графік роботи: понеділок — п’ятниця з 09.00-18.00

Гарматюк Лідія Антонівна

Лікар УЗД Вища

Парні – І зміна Непарні – ІІ

Шукало Ігор Володимирович

Лікар УЗД Вища

Парні – ІІ зміна Непарні – І

Гончарова Тетяна Олександрівна

Мед сестра Вища

Парні – І зміна Непарні – ІІ

Марченко Тетяна Миколаївна

Медсестра Вища

Парні – ІІ зміна Непарні – І

Кабінет №121 Графік роботи: понеділок — п’ятниця з 09:00-18:00

Павловська Валентина Сергіївна

Лікар УЗД перша

Парні – ІІ зміна Непарні – І

Дивнич Ганна Михайлівна

Лікар УЗД

Парні – І зміна Непарні – ІІ

Гедз Людмила Миколаївна

Мед сестра Вища

Парні – І зміна Непарні – ІІ

Суглова Ольга Степанівна

Мед сестра Вища

Парні – ІІ зміна Непарні – І